Wobler DORADO Blik 8,5cm 19g YPH - TONĄCY
Opis
Blik
Blik- jerk wariat, jak określił go jeden z kolegów Darka Małysza. Już przy najmniejszym ruchu szczytówki wykonuje gwałtowne skoki w lewo lub w prawo. Do tego "migotliwa" praca sprawia, że wszystkie drapieżniki, zwłaszcza podczas aktywnego żerowania uderzają w niego z dziką furią co sprawia że łowienie na Blika to istna przyjemność!
Najlepsze wyniki podczas łowienia na Blik'a miałem wówczas, gdy prowadziłem go krótkimi szybkimi ruchami szczytówki, przy mocnych długich pociągnięciach jerk ten ma tendencje do zwracania, co może skutkować zaczepieniem tylnej kotwiczki o linkę, jeśli nie stosujemy sztywnych tytanowych przyponów.
Niewielkie rozmiary (7cm, 20 g) pozwalająca używanie lekkiego sprzętu, nie musimy stosować typowej, sztywnej "nerkówki", aczkolwiek przy zastosowaniu sztywniejszego kija łatwiej nadać Blik'owi odpowiednią pracę.
Jerk ten występuje w wersji tonącej i polecam go do obławiania łowisk o głębokości od 1 do 3 metrów.
Dane Techniczne:
- Długość: 8.5cm
- Waga: 19g
- Rodzaj: Tonący
- Kolor: YPH
- Zanurzenie Spinning: 1,5m
- Zanurzenie Trolling: 2,5m
Wszystkie nasze woblery są uzbrojone w kotwice,zdjęcia są czysto poglądowe,woblery na żywo prezentują się dużo lepiej.
